Nikdy dříve jste tohle nezkusili, ale láká Vás to? Pokud je Vaše odpověď ano, tak byste to rozhodně měli zkusit, protože to stojí za to. Preferujete nuru masáž, což je metoda tělo na tělo, kdy jste Vy i slečna úplně nazí a pomocí speciálního nuru gelu po sobě Vaše těla kloužou a ve Vás to vytváří směs skvělých pocitů a vzrušení nebo byste dali přednost mystickému tantra rituálu či byste si tohle všechno chtěli užít se svojí partnerkou a vyzkoušet si erotickou masáž párů?

striptýz

U nás máte nekonečnou řadu možností. Pořád je tu co zkoušet nového. Je to jenom na Vás. Vyberete si slečnu, která se Vám bude líbit a podle toho si vyberete i termín, díky má čas a jestli dělá program, který jste si vybrali. Pak už jen stačí, když přijdete a zažijete to všechno na vlastní kůži. Erotické masáže Praha jsou otevřeny každému, kdo se nebojí zažít něco neskutečného.

Krásné slečny
Je nám jasné, že každý z Vás má jiný vkus a líbí se mu něco jiného. Přesně tohle se Vám u nás bude líbit. Protože zde máme hned několik slečen, které čekají na Vaši návštěvu, aby Vám mohly pěkně předvést, co všechno umí s pomocí svého těla a dotyku. Abyste si to nepletli, tak u nás nenabízíme žádné sexuální služby, jen masírujeme a děláme tyhle programy, které Vaše tělo zbaví napětí, stresu a Vy na všechny problémy zapomenete. Zapomenete na to, co jste všechno dělali a co musíte udělat, protože to bude tak intenzivní, že nebudete schopni vnímat nic jiného, než jen tu danou chvíli a tu si taky pořádně užijete. Slečny Vám ukážou, jak vypadá ráj a Vy se ho na chvíli i dotknete.

dívka

Výhody
· Uvolnění
· Vzrušení
· Nezapomenutelné zážitky
· Skvělý tip na dárek

Pokud byste chtěli dát nějakému dobrému kamarádovi opravdu dárek, který bude stát za to a užije si, tak dárková poukázka na návštěvu našeho salónu bude jistě originální.